Ar turėčiau plaukioti su kulkšnių svoriais?

Maudymas gerina jūsų širdies ir kraujagyslių būklę ir sukuria raumenų grupes, tačiau galbūt norėsite padidinti savo treniruotes ir kulkšnies svorius. Jūs plaukiate naudodamiesi visomis pagrindinėmis raumenų grupėmis, tačiau pridedant svorio padidėja pasipriešinimas, kurį turite įveikti, kai esate sparnuotas ir juda į priekį. Tačiau jie gali būti jūsų geriausia alternatyva.

Kaip veikia svoriai

Blauzdos svoriai funkcija pridėti sunkumų jūsų treniruotės. Kiekvieną kartą, kai perkeliate kojas ir kojas, perkeliamas papildomas svoris. Kadangi jūs padidinate savo raumenis, jūs sunedzinate daugiau kalorijų ir padidinate darbą, kurį atlieka jūsų raumenys. Teoriškai jūs sukursite savo raumenų jėgą, kai atliksite standartines užduotis, tokias kaip plaukimas.

Poveikis kūno išlyginamumui

Plaukimas yra intensyvus technikos sportas, o jūsų insultas priklauso nuo jūsų padėties vandenyje. Kadangi vanduo yra plūduriuojantis, venkite įtvirtinti sąnarius, dažnai susijusius su didelės įtakos sportais, pvz., Bėgimo. Tačiau net ir vandenyje, jūs darote spaudimą skirtingoms kūno dalims dėl pasikartojančių judesių ir poreikio įveikti vandens atsparumą. Tinkamas vandens lyginimas padeda išvengti sužalojimų ir skausmo, kuriuos sukelia per didelė streso dalis. Blauzdos svoriai linkę “sudaužyti” ir priversti jus kompensuoti, koreguodami kūną vandenyje.

Potencialios problemos

Jūs pridedate daugybę galimų problemų kartu su kulkšnių svoriais jūsų plaukimo būdais. “Los Angeles Times” straipsnyje Kento Adamsas, Cal State Monterey įlankos pratybų fiziologijos laboratorijos direktorius, įspėja, kad naudodamas kulkšnies svorius širdies ir kraujagyslių pratybose. Jis paaiškina, kad jūs keliate papildomą įtampą, nes jie turi pritraukti papildomą krovinį. Tendonos ir raiščiai taip pat gali patirti pernelyg didelį darbą. Pasak Adamso, bet koks papildomas svoris vienoje pusėje nekelia balanso. Plaukiojant, jūs atsikratote svorio, pakeisdami kūno padėtį vandenyje ir galbūt įtempsdami apatinius nugaros raumenis.

Praleisti svorius

Užuot priversdami plaukioti treniruotę būti nesvarbu, skirkite atskirą treniruotę į sunkiosios atletikos sportą. Plaukio pasikartojantys judesiai ilgainiui raumenis. Trumpas sunkiosios atletikos rinkinys geriau tinka raumenų masės pastatymui. Vietoj kulkšnių svorio naudokite dražinį kostiumą, kuris yra lengvesnis tvirtas kostiumas, dėvimas per jūsų įprastą sandarųjį veidą, kad padidintumėte vandens atsparumą ir savo energijos sunaudojamą plaukimo ratus. Atlikite kilimo rinkinius, kuriuose priešais jus yra statmena kakliukai, statmenai vandens paviršiui, o ne lygiagrečiai su juo, kaip įprasta. Pasak “Los Angeles Times” straipsnio, jums sunkiau judėti į priekį, panašiai kaip plaukiojimas prieš srovę.

Patarimai

Pasitarkite su gydytoju, jei po plaukimo pasireiškė skausmas ar sužalojimas. Keičiant insulto techniką, kartais sukelia laikiną standumą ar diskomfortą. Sunkioji atletika į reguliarų plaukimo treniruotes yra naudinga ir skirta konkrečioms raumenų grupėms sustiprinti, tačiau prieš pradėdami ieškokite profesionalių nurodymų, kaip geriausiai naudoti svorio mašinas ir laisvus svorius.