Avižiniai dribsniai vakarienei ir svorio netekimas

Įdėkite avižinių dribsnių į vakarienę meniu gali padidinti svorį. Avižiniai dribsniai užpildomi, jie yra supakuoti su ingredientais, kurie kovoja su badu, o kalorijų kiekis yra mažesnis nei kitų sveikų grūdų, kuriuos paprastai galite papietauti, pvz., Rudieji ryžiai. Visaverčiai grūdai, ypač avižiniai dribsniai, taip pat yra susiję su ilgalaikiu sveiko svorio išlaikymu.

Avižiniai dribsniai vakarienei kontroliuojantiems kalorijams

Kai kasdieninė veikla padidėja, jūs sunedzinate daugiau kalorijų ir stiprina savo širdį, raumenis ir kaulus, netgi pagerina nuotaiką. Tačiau aktyvumo padidėjimas negarantuoja, kad jūs neteksite svorio. Jei ir toliau vartosite daugiau kalorijų nei naudojasi jūsų kūnas, nepraraskite riebalų. Vakarienei naudojama avižiniai dribsniai yra sveikus būdas apriboti kalorijų kiekį, kuris yra būtinas bet kokiai svorio netekimo dietai. Viena puodelio virtos avižinių dribsnių yra tik 166 kalorijų, todėl vakarienės dubenėliui lengviau kontroliuoti sunaudotų kalorijų skaičių. Jame taip pat yra mažiau kalorijų nei kiti sveiki grūdai. Pvz., Jūs gausite 248 kalorijas iš puodelio virtų rudųjų ryžių ir 222 kalorijų iš tos pačios kinojos dalies. Avižiniai dribsniai yra puikus pagrindas įvairiems įdaruose, kurie tiekia du ar daugiau vaisių ir daržovių. Į viršų jį supjaustykite bananais, persikams, obuoliais, migdolais ir bet kokio tipo antioksidacinėmis uogomis. Arba eik į skonį ir įpilkite grybų, paprikos, kapotų špinatų, pomidorų ar kitų mėgstamų veggių. Jei norite virti daržoves, išmeskite juos, kai verda avižas. Kitas skanus mišinys derina avižinių dribsnių su saldžiųjų bulvių, graikinių riešutų, vanilės, cinamono ir nedideliu kiekiu klevų sirupo.

Visavertis avižiniai dribsniai palaiko svorio kritimą

Į svorio netekimo planą įtraukus sveikus grūdus, pvz., Avižinius dribsnius, gali padidėti bendras svorio sumažėjimas. Kai UCLA ekspertai ištyrė tyrimus, tiriančius visą grūdų suvartojimo santykį su lėtinėmis ligomis ir svorio padidėjimu, jie nustatė, kad žmonės, vartoję tris ar penkias porcijas visą grūdų per dieną, turėjo mažiau svorio per 8-13 metų nei žmonės, kurie niekada ar retai nevalgė 2012 m. “Nutrition Journal” duomenimis, nepaisant viso grūdų vaidmens, avižiniai dribsniai gali turėti dar vieną pranašumą dėl svorio. Pasimeldžiau, kad avižos reguliuoja metabolizmą laboratoriniais gyvūnais, mokslininkai atliko tyrimą, kuriame dalyvavo žmonės. Viena grupė buvo kontrolinė grupė, kuri gavo placebą, o antroji grupė vartojo avižinius grūdus. Po 12 savaičių avižų valgymo grupė prarado daugiau viso kūno svorio ir pilvo riebalų nei kontrolinė grupė, pranešė 2013 m. Kovo mėn. “Augalų maisto produktai, skirti žmonėms mitybai”. Nors informacija yra perspektyvi, tai buvo nedidelis tyrimas, kuriame dalyvavo tik 34 dalykai, o tai reiškia, kad rezultatai gali būti netaikomi visiems. Norint patikrinti vien tik avižų poveikį svorio netekimui, reikia atlikti daugiau tyrimų.

Svorio praradimo privalumai baltymų ir pluošto

Avižiniai dribsniai yra geras dviejų maistinių medžiagų, baltymų ir skaidulų šaltinis, kurie lemia svorio mažinimo pastangas. Puodelis iš virtos avižinių dribsnių turi apie 6 gramus baltymų, tai yra apie 12 procentų dienos vertės. Tirpusis avižiniai dribsniai sugeria vandenį ir sudaro želatiną masę, kuri stumia nuo sensorių skrandžio sienoje ir siunčia pranešimą, kad esate pilnas. Baltymai ir pluoštai veikia taip, kad sulėtėtų greitis, per kurį maistas palieka skrandį ir važiuoja per plonąją žarną. Dėl to jie padeda jums jaustis visiškai ilgesnį laiką, o dėl to lengviau valgyti mažiau. Pagal dabartinius pranešimus apie nutukimą 2012 m. Tirpi medžiaga taip pat gali atidėti alkio sukeliančio hormono ghrelino augimą. Baltymai ir skaidulos taip pat neleidžia padidinti cukraus kiekio kraujyje. Dėl to mažiau insulino patenka į kraują – tai yra svarbi nauda, ​​kai bandote numesti svorį. Insulinas yra atsakingas už cukraus perteklių iš kraujo krešėjimo. Norint atlikti darbą, insulinas nurodo organizmui papildyti cukraus kiekį kraujyje į riebalus, o taip pat sustabdo riebalų vartojimą energijai. Insulinas turi “riebalų tausojančio poveikio”, kuris stimuliuoja riebalų saugojimą, pažymi Kolorado valstijos universitetas.

Mažos energijos tankio maistingosios medžiagos iš avižinių dribsnių

Energetinis tankis reiškia kalorijų skaičių konkrečiu maisto produkto svoriu, kuris paprastai išreiškiamas kalorijomis už gramą. Maistas, turintis mažiau kalorijų grame, vadinamas mažai energijos tausojančiu maistu, turi išskirtinį pranašumą, leidžiantis valgyti daugiau maisto, kai bandote numesti svorį. Vanduo ir pluoštas yra komponentai, kurie lemia mažos energijos tankį, nes jie sudaro didelį kiekį be kalorijų. Kadangi virtos avižiniai dribsniai yra beveik 84 proc. Vandens, o 1 puodelis virtos avižinių dribsnių yra tik 165 kalorijų ir 4 gramai pluošto, avižiniai dribsniai yra užpildas, mažai energijos suvartojantis maistas. Skerdimasis kalorijomis gali sukelti pavojų, kad negausite tinkamų maistinių medžiagų. Remiantis 2006 m. Amerikos dietologijos žurnalo ataskaita, dietos, į kurias įeina įprotis ir turtingi pluoštai, visiškai grūdų grūdai, pvz., Avižiniai dribsniai, padidina bendrą maistinių medžiagų kiekio kokybę. Avižiniai padazai padidina mineralų suvartojimą, nes tai Yra geras geležies, magnio, mangano, seleno ir cinko šaltinis.