Dygliuotas kriaušių kaktusas papildas svorio netekimui

Manoma, kad cilindrinės kriaušės padeda mažinti cholesterolio kiekį, gydyti diabetu ir gydyti padidėjusios prostatos simptomus, tačiau dėl galimo svorio praradimo atsirado daugybė papildų ir dėl to atsirado be kvėpavimo. Prieš pradedant susijaudinimą dėl kitokios “natūralios” tabletes, dėl kurios svaro “ištirps”, svarbu suprasti, kad dygliuotas kriaušes yra palyginti neišbandytas ir praktiškai neįrodytas, ypač dėl svorio. Atsižvelgiant į tai, kad yra daug įrodymų, kad svorio netekimas yra prieinamas, dygliuotas kriaušių tikriausiai nėra jūsų geriausias pasirinkimas.

Esami įrodymai

Yra keletas įrodymų, kad lupos kriaušės gali būti naudingas priedas. 1996 m. Tyrimas “Journal of Ethnopharmacology” nustatė, kad dygliuotas kriaušių ekstraktas stabilizavosi gliukozės kiekiui kraujyje ypač gerai cukriniu diabetu sergančioms žiurkėms net ir po insulino pašalinimo. Mokslininkai negalėjo nustatyti, kaip ar kodėl taip atsitiko, tačiau padarė išvadą, kad reikalingi žmogaus tyrimai. 2004 m. Tyrimas “American Journal of Clinical Nutrition” nustatė, kad šviežių dygliuotų kriaušių suvartojimas padidino antioksidantų kiekį ir sumažino oksidacinį poveikį žmonėms – buvo prielaida, kad priežastis buvo vitamino C kiekis vaisiuose, tačiau kontrolė Grupė, kuri gavo tik vitamino C, nepatyrė oksidacinio streso sumažėjimo. Tyrėjai padarė išvadą, kad cilindrinės kriaušės turi galingą antioksidantų dozę ir gali turėti kitų sudedamųjų dalių, kurios gali atlikti panašų vaidmenį.

Galimos naudos

Kraujo cukraus kontrolė ir antioksidaciniai papildai gali būti naudingi svorio mažinimo metu. Nuolatinis cukraus kiekis kraujyje gali sumažinti potraukį dėl kaloringų paprastų angliavandenių ir saldžių maisto produktų ir gali padėti išlaikyti energijos lygį visą dieną. Nustatyta, kad tam tikri antioksidantai, tokie kaip polifenoliai žaliojoje arbatoje, padidina kalorijų deginimą ir riebalų oksidaciją, nors nenustatyta, ar juose yra būtent šie antioksidantai. Jei svorio netekimas yra jūsų tikslas, valgant visą dygliuotą kriaušių vaisių gali būti naudingiau nei praryti tabletę.

Sveiki vaisiai

Saldūs kriaušės vaisiai parduodami kai kuriose maisto prekių parduotuvėse ir gali būti valgyti sveikai. Ji turi labai didelį vandens ir skaidulų kiekį. Gyvulininkystės tyrimai parodė, kad karvės, maitinančios dygliuotąsias kriaušes, suvartoja daug mažiau vandens nei reguliariai pašaruose – 5 svarai, palyginti su 95 svarais sterlingų. Tos pačios karvės taip pat sukėlė žarnų blokadas, nes dėl didelio pluošto kiekio – atrajotojų – pluoštas pateko į burbulus, dėl to mirė. Tačiau žmonės turi skirtingą virškinimo sistemą, ir yra gerai žinoma, kad padidėjęs skaidulų ir vandens kiekis gali padėti numesti svorį, padėdamas jums jaustis visiškai, perkelti savo žarnyną ir nusiplauti vandenį. Tačiau šios naudos prarandamos kapsuliuotame ekstrakte.

Apsvarstymai

Dygliuotų kriaušių veiksmingumas dar neišbandytas ir nežinomas, kai kalbama apie svorio netekimą, todėl būkite atsargus, priklausomai nuo to, ar jis sėkmingas. Svorio netekimas gali būti pasiektas be papildų, padidinant kalorijų išlaidas vykdant pratimus ir mažinant kalorijų vartojimą. Jei esate pasiryžęs naudoti svorio mažinimo pagalbą, buvo įrodyta, kad žalioji arbata yra veiksminga ir gydytojas gali skirti recepto apetito slopinančius preparatus. Jei vis tiek nuspręsite naudoti dygminų kriaušes, pirmiausia pasitarkite su savo gydytoju, jei vartojate vaistus, kitus vaistažolių papildus arba turite lėtinių būklių.