Jūros gėrybių alergija ir sąnarių skausmas

Pagal MayoClinc.com, patinimas ir uždegimas yra dažni jūros gėrybių alergijos simptomai. Nors dauguma patinimų atsiranda odoje, sinusuose ir plaučiuose, jei yra sąnarių sutrikimų, tokių kaip artritas, gali išsivystyti sąnarių skausmai. Seafood alergijos yra pernelyg didelė imuninės sistemos reakcija į įvairių rūšių žuvų baltymus. Jei esate alergiškas vienos rūšies jūros gėrybėms, galite būti alergiški kitoms žuvų rūšims. Pasitarkite su gydytoju dėl diagnozės.

Dauguma jūros gėrybių alergijos laikomos visą gyvenimą trunkančią būklę be gydymo. Alerginės reakcijos priežastis yra žuvų ar kitų jūros gėrybių minkštimas. Jūs taip pat gali būti alergiškas kai kuriems baltymams, esantiems jūros gėrybių odoje ar kauluose, paprastai naudojamiems želatinui gaminti. Pagal maisto alergijos iniciatyvą kai kuriems žmonėms gali kilti alerginė reakcija, nors žuvų taukų papildai vartojami, nors daugelyje žuvų taukų papildų nėra žuvų baltymų. Jei esate alergiškas vienos rūšies jūros gėrybėms, jūs esate 50 procentų labiau linkę sukelti alergiją kitai rūšiai.

Pasak MayoClinic.com, sąnarių skausmas nelaikomas įprastine jūros gėrybių alergijos simptoma, tačiau ji gali vystytis būtent žmonėms, turintiems sąnarių būklę. Maisto alergijos centras teigia, kad bet kokia imuninės sistemos reakcija, dėl kurios atsiranda histamino atpalaidavimas, gali sukelti sąnarių skausmą. Histaminas yra natūralus chemikalas organizme, kuris apsaugo jį nuo ligų ir infekcijos, tačiau alerginės reakcijos metu jis gali sukelti minkštųjų audinių patinimą ir uždegimą. Jei histaminas išsiskiria minkštuoju audiniu jūsų sąnariuose, galite patirti skausmą dėl per didelio slėgio ir uždegimo.

Veiksmingiausias būdas gydyti jūros dumblių alergiją, sukeliančią sąnarių skausmą, yra nustatyti, kurie jūros gėrybės sukelia alergines reakcijas jūsų organizme ir to išvengti. Pagal maisto alergijos iniciatyvą įprastos jūros gėrybės, dėl kurių sukelia alerginę reakciją, apima (bet tuo neapsiribojant) mahi mahi, ešerius, lydekas, baskus, ančiuvius, menkes, plekšnes, kardžuves, tunus, lašišas, tunus, menkes ir šamas. Paprastieji vėžiagyviai, kurie sukelia jūros gėrybių alergiją, yra krabai, omarai, krevetės ir moliuskai. Perskaitykite visų fasuotų maisto produktų etiketes, kad produkte nebūtų žuvų baltymų.

Jei atsitiktinai išgėrėte jūros gėrybes, galite vartoti antihistamininį preparatą nuo lengvo alerginio reakcijos simptomų. Jūs galite gydyti sąnarių skausmą su skausmo malšinančiais vaistais, kad sumažėtų patinimas ir skausmas. Jei turite žinomą jūros gėrybių alergiją, kreipkitės į savo gydytoją dėl epinefrino recepto, esant nepaprastam įvykiui. According to MayoClinc.com, šio vaistinio preparato injekcija yra veiksmingiausias būdas išvengti komplikacijų ir gydyti anafilaksinį šoką, sunkią alerginę reakciją.

Jūros gėrybių alergija

Sąnarių skausmas

Vengimas

Gydymas