Kiaulienos užpakalis mityba

Kiaulienos užpakalis, taip pat žinomas kaip Bostono užpakalis, iš tikrųjų kilęs iš kiaulės peties, o ne jo galinės dalies. Galite kepinti keptuvę, kepinti keptuvę arba kepti mėsą, kad išpjaustytų kiaulieną. Nors jame yra naudingų vitaminų, mineralų ir baltymų, kiaulienos užpakalis taip pat yra daug kalorijų ir riebalų. Jūs norite valgyti marmurinę mėsą švelniai, kad išvengtumėte sveikatos sutrikimų.

3 kapsulės užpakalinės dalies, kuri yra apie žaidimų kortų denio dydį, yra 277 kalorijų. Iš visų kalorijų 85 yra kilę iš 21 gramų baltymų, kurių sudėtyje yra tokio dydžio kiaulienos užpakalis. Šis dietinis baltymas padeda patenkinti jūsų kasdieninį 0,8 gramų baltymų kiekį kilogramui kūno svorio, kurį rekomenduoja Medicinos institutas. Baltymai yra būtini ląstelių, raumenų, odos ir kitų organų augimui ir taisymui, taip pat virškinimui ir kūno skysčių gamybai.

Kiaulienos minkštas marmuras suteikia mėsos skonį, bet taip pat padidina riebalų kiekį. Iš 3 kapsulių porcijos kiaulienos užpakalinės dalies gaunate apie 15 gramų riebalų. Medicinos institutas rekomenduoja apriboti riebalų kiekį iki 20-35 proc. Nuo bendro dienos kalorijų kiekio. Dėl 2000 kalorijų dietos tai reiškia ne daugiau kaip 44-78 g riebalų per dieną. Galite sumažinti kiaulienos riebalų kiekį, prieš valgydami mėsos kepdami bet kokius matomus riebalus iš mėsos ir nudžiūvę riebalus.

Kiaulienos užpakalis taip pat yra nesveikų sočiųjų riebalų, taip pat cholesterolio, vaško, riebalų tipo. Abu šie veiksniai prisideda prie aukšto cholesterolio kiekio, dėl kurio gali padidėti širdies ligų ir insulto rizika. Iš visų 15 gramų riebalų porcijoje 6 gramai yra iš sočiųjų riebalų. Amerikos širdies asociacija rekomenduoja suvartoti ne daugiau kaip 16 gramų riebalų per dieną 2000 kalorijų dietai. Kiaulienos užpakalis taip pat turi 83 miligramus cholesterolio per 3 paras. Turėtumėte apriboti cholesterolio kiekį iki 300 miligramų per dieną, jei esate sveikas ir iki 200 miligramų per dieną, jei turite didelį cholesterolio kiekį.

Kiaulienos užpakalinės dalies valgymas suteikia jums svarbių vitaminų ir mineralų. Tai geras vitaminų B, seleno ir cinko šaltinis. B vitamino pagalba energijos metabolizme, prisideda prie širdies sveikatos ir raudonųjų kraujo kūnelių gamybos, taip pat padeda išlaikyti sveiką odą, nervų sistemą ir virškinimo sistemą. Pasak dietinių maisto papildų tarnybos, mineralinis selenas vaidina svarbų vaidmenį skydliaukės ir reprodukcinės sveikatos srityje, taip pat apsaugo nuo laisvųjų radikalų ir infekcijos. Kiaulienos užpakalio cinkas palaiko imuninę funkciją, žaizdų gijimą, ląstelių dalijimąsi ir baltymų sintezę.

Kalorijos ir baltymai

Bendras riebalų kiekis

Sotusis riebalas ir cholesterolis

Vitaminai ir mineralai