Miami paauglių klubai

Paaugliai Majamyje gali sunkiai ieškoti būdų, kaip pajusti save. Per daug senas vaikų veiklai, jie vis dar pernelyg jauni, kad galėtumėte prisijungti prie 20-ųjų metų, kurie yra begalinis vakarėlis, ir šis paplūdimio miestas yra gerai žinomas. Vis dėlto, jei pažvelgsite į aplinką, rasite keletą dalykų, siūlomų tik paaugliams, kad jie galėtų smagiai laikytis saugiai.

Miami Beach Teen Club

Miestas pats remia paauglių klubą, kurio pagrindinis tikslas yra sukurti palankią aplinką vietos jaunimui, taip užkertant kelią nusikalstamam elgesiui ir jį mažinant. “Miami Beach” paauglių klubą iš dalies finansuoja Nepilnamečių justicijos ir nusikalstamumo prevencijos biuras ir jis yra įsikūręs 21-ojo gatvės poilsio centre. Klubo veikla apima keliones lauke, scenos menus, savanorių galimybes ir teminius renginius, ir nors registracija programai yra savanoriškas, klubo nariai privalo dalyvauti tam tikruose savaitgalio renginiuose.

Berniukų ir mergaičių klubas

Miami-Dade apskrities berniukų ir mergaičių klubai remia savo paauglių programą, kuri teikia namų darbų pagalbą, rengia paauglius būsimoms karjeroms, rengia svečius ir organizuoja ekskursijas paauglių klubo nariams. Programa “Ocean Bank Teen Centre” yra “Alex Rodriguez” švietimo centre, priklausančio Majamio “Hank Kline Club”. Šis paauglių klubas be švietimo pasiūlymų taip pat siūlo pramogines galimybes, įskaitant biliardo stalą, šokių pamokas ir sporto komandas.

Bibliotekos paauglių klubai

Miami Dade viešoji bibliotekų sistema gali pasiūlyti paaugliams daugiau nei ramioje studijų vietoje ir nemokamai naudotis internetu. Bibliotekų sistema remia keletą klubų paaugliams filialuose visoje teritorijoje. Į paauglių veiklą įtrauktos anime ir manga klubai, kuriuose paaugliai susitinka, norėdami parengti ir aptarti mėgstamiausius grafinius romanus, paauglių šachmatų klubus, klubus, kuriuose žaidžiami vaizdo ir stalo žaidimai bei sprendžiami galvosūkiai, ir dramaturgas tik paaugliams.

Paauglių naktiniai klubai

Vyresni paaugliai, ieškantys naktinio gyvenimo skonio, turi keletą galimybių, kai kalbama apie klubus, kuriuose ruošiami jaunesni nei 21 metų renginiai. Nors ne visi koncertai ir šokių vakarai, surengti Didžiojoje centrinėje stotyje, “The Vagabond”, “Eve” ir “Club Space” yra atviri paaugliams, kiekvienoje iš šių renginių vyksta pasirodymai nuo 18 metų amžiaus. “Mekka Miami” yra milžiniškas šokių klubas, kuris kiekvieną šeštadienį pratęsia koledžines naktis elektronine muzika, kuri dažnai tęsiasi iki sekmadienio ryto.