Nugaros skausmai nėštumo metu

Nėštumas sukelia jūsų organizmui daugybę pokyčių. Remiantis Klivlendo klinikos duomenimis, jūsų gimdos gleivinės tvarstis išlieka, o tai gali sukelti aštrus, švelnius skausmus abiejose jūsų skrandžio pusėse, kad jūsų šlaunys įliptų į savo koją. Šie skausmai, paprastai vadinami Braxton Hicks kontraktais ar melagingais darbiniais skausmais, yra nereguliarus, nedažni susitraukimai, dėl kurių raumenys gimdoje sutampa ketvirtąjį nėštumo mėnesį.

“Braxton Hicks” susitraukimų reikšmė

Braxton Hicks susitraukimai gali prasidėti jau ketvirtąjį nėštumo mėnesį, iki septintojo nėštumo mėnesio. Remiantis Amerikos Nėštumo asociacija, jūsų gimdos raumenys sutrumpėja apie 30-60 sekundžių arba dar 2 minutes. Paprastai jie yra apibūdinami kaip nepatogiai aštrios, švelnios, nereguliarios trukmės, neprognozuojamos, nereitriškos ir palaipsniui mažėjančios intensyvumo smegenys.

Priežastys

Remiantis Amerikos Nėštumo asociacija, fizinis aktyvumas gali sukelti Braxton Hicks susitraukimus. Jūs taip pat galite patirti juos, kai vaikas dažnai juda dažnai, jūs turite visą šlapimo pūslę, kažkas liečia jūsų skrandį, esate dehidratuotas ar sekso. Kai jūsų susitraukimai tampa vis intensyvesni per pristatymo laiką, kontrakcijos laikomos klaidinga darbo jėga.

Išankstinio apmokėjimo požymiai ir simptomai

Iki 37 nėštumo savaičių priešlaikinis gimdymas vadinamas darbu. Požymiai ir simptomai yra kraujavimas, menstruaciniai mėšlungiai, skystis iš makšties, gripo simptomai, tokie kaip pykinimas, vėmimas ar viduriavimas, slėgis makštyje ar dubenyje, per valandą susitraukiant daugiau nei keturis ar šešis kartus ir reguliariai Pasak Cleveland Clinic, skausmas ar sugriežtinimas žemiau pilvo ar nugaros.

Patarimai, kaip išlaisvinti susitraukimus

Jei norite sušvelninti Braxton Hicks susitraukimus, pakeiskite savo padėtį ar veiklą, kol pasidarysite patogus, susilaikykite nuo aštrių judesių ar posūkių, šildymo spraustuką į pilvą ar nugarą, šiltą vonią ar dušu, masažinę pilvą ar nugarą ir gerkite daug skysčių .

Jei esate mažesnis kaip 36 savaites nėštumo metu, turite požymių priešlaikinį darbą ir skausmas yra pastovus ar sunkus, o jo nenukentėtų jokie rekomenduojami metodai, nedelsdami kreipkitės į savo sveikatos priežiūros paslaugų teikėją, kad išvengtumėte ankstyvo gimdymo.

Atsargumo priemonė