Odwalla superfood ingredientai

“Superfoods” suteikia jums daugiausiai mitybos spąstai už jūsų pinigus. “Odwalla” yra gėrimų, sultys ir barai, kurių sudėtyje yra vadinamųjų “superfood”. Daugelis šių gaminių yra maistingos ir tiekia pagrindinius vitaminus ir mineralus.

Ką Superfood netgi reiškia?

“Superfood” bendroji apibrėžtis yra tokia, kurios sudėtyje yra svarbių maistinių medžiagų, kurios palaiko gerą sveikatą. Superfoods taip pat yra antioksidantų ir kitų naudingų junginių, kurie apsaugo jus nuo ligų. “Odwalla” kontekste superkaminiai produktai yra tokie, kurių sudėtyje yra maistinių medžiagų, be didelių pridėtų cukrų ar konservantų.

Vaisiai yra nuostabūs

“Odwalla Superfood” gėrime yra keletas rūšių vaisių, įskaitant mango, obuolių, bananų, persikų ir braškių. Šie vaisiai sudaro 550 miligramų kalio, kuris yra apie 12 procentų iš 4700 miligramų suaugusiųjų reikia kiekvieną dieną. Gėrimų vaisius tiekia 2 gramus skaidulų, tai yra 8 procentai 25 gramų moterų kiekvieną dieną, o 5 procentai 38 gramų vyrų reikalauja kasdien. “Odwalla Superfood” bare yra datas, bananai ir razinos. Šie vaisiai prisideda prie 3 gramų skaidulų bare ir 270 miligramų kalio.

Super Spirulina

Tiek “Odwalla Superfood”, tiek ir baruose yra spirulina, kuri yra jūros dumblių rūšis, kuri gaminiuose suteikia kelias maistines medžiagas, tokias kaip jodas. Pavyzdžiui, gėrime yra 30 procentų jodo, kurio jums reikia per dieną. Jodas skatina normalią skydliaukės funkciją. Spirulina taip pat yra geras geležies šaltinis, o jo gėrimas yra 10 procentų dienos vertės ir baras – 15 procentų dienos vertės.

Odwalla produktai ir dieta

Nors “Odwalla Superfood” gėrimo sudėtyje nėra pridėto cukraus, o juostoje nėra daug pridėto cukraus, protinga pažvelgti į didelį vaizdą, prieš įtraukiant juos į savo mitybą. Pavyzdžiui, juostoje yra 10 procentų jūsų kasdienio sočiųjų riebalų kiekio, o per daug sočiųjų riebalų gali padidinti cholesterolio kiekį. Kai jūs turite “Odwalla Superfood” barą, atkreipkite dėmesį į kitus valgius, kuriuos valgote per dieną, kad nebūtų už borto sočiųjų riebalų. Nors gėrimas yra vaisių, jo nenaudokite, kad dieta pakeistų sveikus vaisius. Sveikas vaisius yra geresnis maistinių skaidulų šaltinis nei gėrimas. Jei valgysite tokį patį vaisių kiekį, gėrimas bus visos formos, geriant gėrimą turėsite daugiau nei 2 gramus skaidulų.