Paauglių dukros problemos

Paauglių paauglystė gali būti sudėtinga. Jei kyla kokia nors problema su savo paauglės dukte, jūs norite priimti tinkamus sprendimus abiems. Kai kurie iškilę klausimai laikui bėgant dirbs. Tačiau kitos situacijos yra rimtesnės ir reikalauja neatidėliotino dėmesio.

Reikšmė

Kai jūsų paauglys susiduria su problemomis, nesvarbu, ar tai yra socialinė, asmeninė ar fizinė, jūsų pirmenybė yra gauti jai reikalingą pagalbą. Paaugliai susiduria su daugybe problemų, o tėvai nori, kad jų dukros būtų saugios ir laimingos. Paauglių mergaičių pergyvenimas pasibaigia brendimo laikotarpiu, kai kalbama apie jų emocijas ir kūnus. Šeimos ugdymas primena tėvams, kad jie vis dar taikytų taisykles, bet tuo pat metu skatina savarankiškumą ir įkvepia pasitikėjimą savimi.

Tipai

Yra įvairių tipų problemų, su kuriomis gali susidurti paauglių merginos. Vienas iš didžiausių yra paauglių nėštumas. Svarbu aptarti lytinę sveikatą su savo dukterimi, kad būtų išvengta paauglių nėštumo ar lytiškai plintančių ligų. Paaiškinkite jai, kad geriausia prevencija yra abstinencija. Jei jūs abu manote, kad ji yra pasirengusi seksualiai aktyviai, įsitikinkite, kad ji kontroliuoja ir kontroliuoja saugų seksą. Piktnaudžiavimas narkotinėmis medžiagomis, sukeltas dėl streso ar tarpusavio spaudimo, taip pat dažnas paaugliams. Įsitikinkite, kad ji žino, kad yra pasekmių gėrimui ir narkotikų vartojimui. Troubled Teen paaiškina, kad yra ir kitų problemų, susijusių su paauglių merginomis, pavyzdžiui, patyčių, smurto, vienos pusės spaudimo, valgymo sutrikimų, savęs sužalojimo ir rūkymo.

Identifikavimas

Problemų su savo paauglių dukte nustatymas gali būti sudėtinga. Daugelis paauglių neatsiras ir pasakys, ar jie patiria problemų su bendraamžiais ar jų emocine sveikata. Svarbu nustatyti ženklus, dėl kurių gali kilti jūsų paauglių dukters problema. Pagalbos vadove teigiama, kad depresija dažnai gali būti pagrindinė problema, su kuria susiduria paauglių merginos. Ieškokite staigaus neapgalvoto elgesio, praleidžiant mokyklą, pabėgdami, mokyklos problemų, savižudybių požymių ir keistojo ar smurtinio elgesio.

Įspėjimas

Bet kokia jūsų paauglio dukters problema reikalauja nedelsiant atkreipti dėmesį. Nepagalbančioms ar neapdorotoms problemoms spręsti gali būti rimtų pasekmių. Ankstyvasis mokymasis apie paauglių nėštumą padės jums ir jūsų dukrai priimti teisingą sprendimą dėl vaiko kūdikio auginimo ar pasirinkimo įvaikinimo šeimos. Su piktnaudžiavimu medžiaga susiję klausimai gali būti susiję su profesine terapija ir reabilitacija.

Sprendimas

Paimkite savo dukterį kasmet arba per pusmetį skirtą gydytojo paskyrimą. Tai padės nustatyti bet kokią pagrindinę medicininę priežastį, paauglių nėštumą ir narkotikų vartojimą. Gydytojas taip pat galės gydyti savo dukterį dėl depresijos arba kreiptis į šeimos planavimo ir gimimo kontrolės specialistą. Apsvarstykite šeimos terapiją, jei atsiranda pagrindinė problema, taigi visa šeima gali būti gydoma tuo pačiu keliu.