Pagreitinti procesą pagaminti išpjaustytą kiaulieną

Padažyta kiauliena paprastai yra grikių patiekalas, pagamintas iš kiaulienos pečių, taip pat žinomas kaip kiaulienos užpakalis arba Bostono užpakalis, per 18-36 valandas minimaliu šilumos kiekiu. Mažo ir lėto kepimo metodas reikalingas, kad suskaidytų kiaulienos pečių griežtą konsistenciją, minkštinimą ir skonį. Jei trūksta laiko, atlikdami keletą recepto pakeitimų, galite pagreitinti kiaulienos gaminimo procesą iki maždaug valandos.

Skirtingas kiaulienos gabalas

Svarbiausia kiaulienos kepimo proceso pagreitinimo dalis yra pasirinkti kitą mėsos supjaustymą. Kepant kiaulieną su tradicine kiaulienos pele pagaminimo proceso pagreitinimui atsiranda sunkus ir kramtomas maistas. Kukurūzų išspaudų virėjai truputį laiko ir sugeria skonį taip pat, kaip ir Bostono užpakalis. Jums nereikia kaulo pašalinti iš mėsos centro su kiaulienos nugarine, dar labiau pagreitinant procesą. Kalkių riebalai yra mažai riebaluoti, o kiauliena – labiau sveiką patiekalą, palyginti su tuo, kad Bostono uodegui yra palyginti daug riebalų.

Greitesnis kiaulienos virimo būdas

Užuot keletą valandų po ilgo marinavimo proceso rūkyti arba kepti Bostono užpakalį, galite užgerti kiaulienos išspaudas mažiau nei per 30 minučių. Pat patalpos temperatūros kiaulienos išspaudas išdžiovinkite popieriniais rankšluosčiais ir patrinkite jį pasirinktu prieskonių mišiniu. Jei to neturite, sumaišykite vienodo kiekio paprikos, rudojo cukraus, salierų druskos, svogūnų miltelių, maltųjų juodųjų pipirų, sausų garstyčių ir česnako miltelių. Jei norite sumažinti natrio kiekį, praleiskite salierų druską. Įkaitinkite keptuvę vidutine karštimi ir įpilkite 2 šaukštus sviesto arba alyvuogių aliejaus. Norėdami supjaustyti riebalus, vietoj jo naudokite 1 šaukštą margarino. Kiekvieną porą valandų užpilkite kiaulienos išpjaustytą pusę ir padėkite keptuvę. Sumažinkite šilumą vidutiniškai žemai ir dar 20 minučių kepkite kiaulienos išspaudas, vieną kartą pragręžkite. Patikrinkite kiaulienos vidaus temperatūrą mėsos termometru, mėsa baigia kepti, kai ji skaito 145 laipsnių Fahrenheitą. Vos tik temperatūra yra teisinga, išpjaukite išspaudą iš keptuvės ir padėkite ant švaraus paviršiaus. Smulkiai supjaustykite kiaulieną, pjaustykite pustatą į 2 colių storio griežinėliais ir patraukite juos dviem šakėmis.

Paruošti padažą

Įpilkite 2 puodelius mėgstamo barbekiu padažo į puodą kiekvienai paruoštai kiaulienos išpjautuotei. Jei norėtumėte imituoti kiaulienos pečių skonį, pasirinkite dūminę veislę arba pridėkite kelis lašus dūmų ekstrakto. Nustatykite puodą vidutine karštimi ir įmaišykite 2 šaukštai raudonojo vyno acto. Aktas padidina skonį grilio padažui ir minkšta kiauliena. Padažu padažu padažu padažu padažu padažu padažu kepti salotą. Sumaišykite susmulkintą išspaudą su padažu ir karštomis dienomis pjaustykite kiaulieną. Jei nenorite pūlingo išpjaustyto kiaulienos recepto, užpilkite tik 1 puodelį padažų, kad kiekviena iš nugarėlė sugertų.

Lieka

Neleiskite, kad išpjaustyta kiauliena daugiau kaip dvi valandas palaikytų kambario temperatūrą. Pakuotės likučius sandariai uždarytoje talpyklėje ir jas įšaldyti arba įšaldyti kuo greičiau. Per keturias dienas naudokite šaldytuvus ir likusius užšaldytus produktus per du ar tris mėnesius. Visada pakartotinai išvirkite kiaulieną iki minimalios 165 laipsnių Fahrenheito temperatūros, kad būtų galima sunaikinti galimas bakterijų susikaupimą.

Bostono uodega, tradicine kiaulienos išpjaustyta medžiaga, yra apie 21 gramą baltymų ir 15 gramų riebalų per 3 unciją. Tai yra maždaug 42 proc. Jūsų rekomenduojamo paros dozės, arba DRI, baltymų ir 24 proc. Jūsų DRI riebalų, pagrįstų 2000 kalorijų dieta. Palyginimui, vienoje 3-uncijų kiaulienos poskiepio pusėje yra apie 17 gramų baltymų ir 3 gramai riebalų. Tai yra apie 34 proc. Jūsų baltymų DRI ir 5 proc. Jūsų riebalų DRI. Apskritai sumažintas kiaulienos išspaudų riebalų kiekis yra sveikesnė.

Informacija apie maistą