Plj citrinos sulčių dieta

“PLJ Lemon Sultys” yra koncentruotas gėrimas, pagamintas iš esmės su grynais citrinų sultimis, kaip rodo jo pavadinimas. Didžiosios Britanijos bendrovė “Healthy Food Brands Ltd” pagaminta produkcija, “PLJ Lemon Sultys” buvo populiari 1970-aisiais Anglijoje kaip svorio kritimas. Nors nebuvo jokių klinikinių tyrimų ar mokslinių tyrimų, įrodančių, kad PLJ citrinų sultys yra veiksminga skatinant svorio mažėjimą, daugelis kitų svorio netekimo programų teigia, kad geriamojo citrinų sultys kasdien gali slopinti jūsų apetitą ir pagreitinti jūsų medžiagų apykaitą.

PLJ citrinų sultys

“PLJ” citrinų sulčių dietos sudėtyje nėra nieko sudėtingesnio nei skatinant dietas vartoti PLJ citrinų sultys reguliariai visą dieną. Sultyse yra daugiau kaip 99 procentų Sicilijos citrinų sulčių, kartu su papildomu vitaminu C, citrinų aliejumi, natūraliu citrinų skoniu ir sieros dioksidu kaip konservantai. Kiekvienoje 25 ml “PLJ” citrinų sultyse tiekiama 9 kalorijų ir 75 procentai rekomenduojamo vitamino C kiekio.

Citrinų sulčių dieta

Keletas kitų dietų, įskaitant citrusų sultysi skirtą dietą, kurią parengė Theresa Cheung, teigia, kad padeda sumažinti svorį tokiu pačiu būdu kaip ir citrinų sultys “PLJ”. Pasak “Cheung”, citrinų sultys padidina jūsų riebalų metabolizmo greitį ir efektyvumą ir detoksikuoja jūsų virškinimo sistemą. Cheungas tvirtina, kad virškinimo sistema, kurioje yra toksinų ir kaupiamų atliekų, negali tinkamai absorbuoti maistinių medžiagų ir prisideda prie svorio padidėjimo. Savo citrinų sulčių dietos knygoje Cheung taip pat rekomenduoja kasdien valgyti mažas citrinų žievės porcijas, remdamasi tuo, kad žievelės pektinas gali slopinti cukraus absorbciją ir sumažinti badą.

Gairės

“Cheung’s” citrinų sulčių dieta prasideda 24 valandų detoksikacija, kurios metu jūs vartojate ne tik citrinų sultis kartu su vandeniu, cayenne pipirais ir klevų sirupu, arba cinamonu ir tarkuotu citrinų žievė, sumaišytu filtruotu vandeniu. Kiekvieną septynias dienas pradėsite šilto vandens stikliniu, sumaišytu su citrinų sultimis ir citrinos žievelėmis, tada valgykite tris maistą ir du užkandžius per dieną, skirtą vaisių, daržovių, žuvies, liesos vištienos, pupelių, riešutų Ir sėklos bei organinis jogurtas. Apdoroti maisto produktai, raudona mėsa, kava, šokoladas, produktai, kurių sudėtyje yra cukraus, gazuotų gėrimų ir alkoholio, yra atgrasyti.

Privalumai

Tyrimai, atlikti Arizonos valstybiniame universitete, rodo, kad žmonės, kurie valgo maisto produktus, kuriuose yra daug vitamino C, turi didesnę tikimybę prarasti svorį, palyginti su žmonėmis, kurie vartoja mažiau vitamino C. Be to, moksliniai tyrimai, paskelbti “Amerikos mitybos koledžo žurnale”, palaiko pektino Apetito slopinimo gebėjimas. Nors nei tyrimas nepatvirtina, kad geriant PLJ citrinų sultys ar laikantis citrinų sulčių dietos, yra tikras būdas numesti svorį, laikantis dietos, skatinančios gerti citrinų sultis reguliariai, tai nėra blogas pasirinkimas daugeliui dietų, nes taip pat pabrėžiama, kad sveiki valgyti , Maži riebalai ir reguliariai.

Trūkumai

Nėra tvirtų mokslinių įrodymų ar klinikinių tyrimų, kurie galutinai sujungia citrinų sulčių vartojimą su ilgalaikiu, tvariu svorio mažinimu arba virškinimo sistemos funkcijos gerinimu. Be to, dietos pasirinkimo svetainė praneša, kad kiekvieną dieną vartojančios citrinų sultys gali būti problema žmonėms, kurie reguliariai kenčia nuo rėmens, yra alergiški produktams, kurių sudėtyje yra citrusinių junginių, arba yra inkstų arba tulžies pūslės liga.