Plunksnos rankena plonas ar storas

Piešimas reikalauja jausti, kad rutulys atitrauktų teisingą atstumą, o rankenėlę – į tinkamą liniją. Jūsų rankinio laikiklio rankena gali daryti įtaką abiem. Jei kovosite su žalumynais, galbūt norėsite ištirti rankenų keitimą. Storesnės rankenos gali padidinti jūsų kontrolę, o plonesnės rankenos gali padidinti jūsų jausmus.

Storas lygis stabilus

Pasak “Brad Faxon”, “PGA Tour pro”, garsėjantis jo išleidimo galimybėmis, storos rankenos padeda išlaikyti rankas tyliai. Jums gali atrodyti lengviau laikyti rankas į priekį galvutėje per smūgius su storesnėmis rankenomis, nes jums priversti pasinerti rankomis ir pečiais. Tai padės išlaikyti nuleidimo galvą žemyn ir arti žalia, o tai turėtų padaryti jūsų išleidimo žaidimą nuoseklesnį. Papildoma kontrolė kainuoja. Nuo 2013 m. Storosios rankenos buvo brangesnės nei tradicinės arba plonos rankenos.

Plonasis lygi kontrolė

Daveas Stocktonas, buvęs pagrindinis čempiono nugalėtojas ir gerbiantis trenerio pareigas, mano, kad žaidėjai turėtų naudoti plonas rankenas. Jis mano, kad lengviau suimti klubą pirštais. Jis moko žaidėjams naudotis savo rankose ir riešuose, kad kontroliuotų smūgių tempą ir greitį, kuriuo jie valdo kamuolį. “Stockton” dažnai atkreipia dėmesį į analogiją ir laikydamas lazda ir paimdamas monetą iš kišenės. Abiejuose variantuose jūs jaučiatės.