Portobello grybų išmokos

Portobello grybai – subrandinti kreminės grybai, turintys intensyvų skonį ir mėsingą tekstūrą. Šie grybai suteikia daugybę svarbių maistinių medžiagų, tačiau jose nėra daug kalorijų, todėl jie yra maistingi, be dietos. Tai ypač pasakytina, jei juos naudojate vietoje mėsos, kuri yra didesnė riebalų, cholesterolio ir kalorijų.

Portobello grybai yra geras pluošto šaltinis, kuriame yra 11 procentų dienos vertės, ir juose yra daug vandens, todėl jų energetinis tankis mažas. Maisto produktai, kurių energetinis tankumas mažas, tai reiškia, kad jie neturi daug kalorijų vienam gramui, gali padėti jums prarasti svorį arba išlaikyti sveiką svorį. Galite valgyti didelį kiekį šių maisto produktų nenaudodami labai daug kalorijų. Pavyzdžiui, visą puodelį griežinėlių, keptų portobello grybų, yra tik 35 kalorijos. Už geriausius svorio praradimo rezultatus naudokite mažai energijos suvartojančius maisto produktus vietoje maisto produktų, kurių energetinis tankis yra didesnis, pvz., Riebus maistas ar maisto produktai, kurių sudėtyje yra daug cukraus.

1 puodelio patiekalas iš griežinėliais paruoštų portugalų grybų yra 15 procentų dienos vertės pantoteno rūgšties, 29 procentai DV riboflavino, 38 procentai DV, niacino ir 6 procentai DV kiekvienam folio rūgšties ir tiamino. Šie vitaminai B yra svarbūs sveikam metabolizmui ir nervų sistemai bei padeda išlaikyti jūsų kepenų, odos, akių ir plaukų sveikumą.

Portobello grybai yra daug mineralinių medžiagų. Kiekvienoje porcijoje yra 15 procentų DV kalio, 16 procentų DV fosforo, 24 procentai vario DV ir 38 procentai DV, skirti selenui. Kalis padeda su nervų ir raumenų funkcija ir neutralizuoja natrio poveikį kraujospūdžiui. Fosforas yra būtinas stipriems kaulams, DNR ir raudoniesiems kraujo kūneliams formuoti, o varis yra svarbus norint išlaikyti jūsų imuninę sistemą, nervus ir kraujagysles. Selenas yra antioksidantas, kuris padeda formuoti DNR.

Grybų įtraukimas į jūsų mitybą gali padėti padidinti jūsų plaučių vartojimą ir sumažinti riziką širdies ligoms, aukštam cholesterolio kiekiui ir virškinimo sąlygoms, tokioms kaip vidurių užkietėjimas ir hemorojus. Grill portobello grybų kepurės ir valgykite juos kaip mėsainius, supjaustykite juos ir naudokite juos pakeičiant dalį mėsos mėsos padažais arba įpilkite picas, sriubas ar fajitus. Skrudinkite arba pagardinkite grybus, kad gausite skonį. Tiesiog įsitikinkite, kad pašalinote juodas žiaunas arba jūsų maistas pasuks pilka spalva, kuri gali būti nepakankama.

Mažo energijos tankio maistas

B-vitaminų privalumai

Mineralinis makiažas

Naudokite kaip sveikos mitybos dalį