Prieskonių keptoms daržovėms

Prieskoniai suteikia griežtų daržovių susidomėjimą ir skonio gilumą, nesvarbu, ar jūs grojėte lauke ant grotelių ar patalpose, esančiose grilio keptuvėje. Išskleiskite savo grotelių daržovių repertuarą, naudodamiesi daržovėmis salotose, sriubose ir makaronų patiekaluose, taip pat tiekdami juos karštai arba kambario temperatūroje. Jei ketinate griliuoti minkštas daržoves, pvz., Grybus, baklažanus ar vasaros skvošą, daržovių marinuotus daržoves 20 minučių pridėkite skonio dar daugiau skonio.

Druska padidina maisto skonį ir kompensuoja bet kokį daržovių kartumą. Didelės grūdinės arba šiurkščiavilnių druskų, tokių kaip košerinė ar jūros druska, leidžia jums gauti druskos skonio, nesudarant kiek daugiau natrio kaip stalo druskos, o skonio druskos, tokios kaip rūkyta druska arba citrinos druska, paprastai vartoja įprastą stalo druską. Prieš kepdami savo daržoves su alyvuogių aliejumi ir druska, prieš valgio gamybą supilkite ir supilkite paprastą pipirą, po to, kai daržovės atsiranda nuo grotelių.

Skrudintos šviežios prieskoninės žolės, žolelių sviestas ir padažai, pagaminti iš žolelių, šviežios skonio įdarai, kai pabarstoma griliu. Džiovintos žolės, pvz., Raudonėliai arba čiobreliai, prideda mažiau šviežumo, bet taip pat dirba. Prieskonių padažams išbandykite pesto padažus su česnakais ir baziliku arba petražolėmis, sojos padažu su imbierais ir paprikomis arba citrusų padažu su citrinų ar apelsinų žolelių.

Sumakai, Viduržemio jūros prieskoniai su nedideliu citrusinių vaisių skoniu ir šiek tiek šilumos, poros gerai su bet kokia daržove. Naudokite jį kartu su druska ir pipirais, sumaišykite su čiobreliais arba panaudokite jogurto padaže. Kitos etninės galimybės yra Jamaikos šokoladinis prieskonis, su pipirais, čiobreliu, kajenomis, alspice, česnakais ir imbierais, arba pietvakarių veggio grilis su kmynu, čili milteliais ir rūkyta paprika. Palaukite, kol daržovės atsikratys grilio, kad juos sezotų.

Daugelis paruoštų sausų prieskonių mišinių, skirtų lašišų, padažų ar salotų padažui, taip pat dirba kaip daržovių prieskoniai, prieš valgant griliu apibarstyti arba sumaišyti su sviestu, aliejumi arba jogurtu ir naudojami kaip padažas. Eksperimentuokite su rančinių mišinių, medaus garstyčių ar itališkų žolelių mišinių. Arba pabandykite mėsos mišinius, pvz., Aštrus mišinius ir mišinius, kurių sudėtyje yra sojos, jei norite, kad daržovės papildomai pagamintų skonį.

Esminiai prieskoniai

Žolės ir padažai

Eiti etninis

Prieskoniai prie rankos