Pro-form 60 gts Kieratinė informacija

Pagal “TreadmillReview.net” “Pro-Form” yra turbūt labiausiai žinomas vardas gyvenamose bėgimo takuose. Įmonė siūlo vidutines kainas, biudžeto treniruoklių su daugiau funkcijų, nei kiti treadmills kainų diapazone. Pro-Form 60 GTS bėgimo takelis yra senesnė modelio mašina, pagaminta maždaug po 2001 m. Vis dar galite rasti šio modelio bėgimo takelį interneto svetainėse, kurios specializuojasi naudotos įrangos.

Bendrovė

“Pro-Form” yra “Icon Health and Fitness” dukterinė įmonė, kuri yra viena didžiausių sporto įrangos gamintojų pramonėje. Piktograma taip pat gamina kitus sporto įrangos ženklus, tokius kaip “NordicTrack”, “Reebok” ir “FreeMotion”. “Pro-Form” yra žinoma dėl ekonomiškų bėgimo takelių, kurių kainos svyruoja nuo $ 500 iki $ 1000. Nors “Pro-Form” mašinos dažniausiai yra supakuojamos su funkcijomis, tokios svetainės kaip “Treadmill Doctor” ir “TreadmillReview.net” rekomenduoja dėl šių treadmills rimtiems bėgikams dėl mažo patvarumo ir patikimumo įvertinimų.

Dizainas

60 GTS yra sulankstomas ir gali būti perkeltas ant įmontuotų ratų ir laikomas, kai nenaudojamas. Jame yra minkšta pėsčiųjų platforma, kuri sugeria kai kuriuos jūsų sąnarių sukrėtimus, kai kojos žemyn su kiekvienu žingsniu. Vaikščiojimo diržas jau sutepamas aukštos kokybės tepalu, todėl jūs neturite tepti šios mašinos.

funkcijos

60 GTS yra šešios sertifikuotos asmeninės treniruotės programos, kurios automatiškai kontroliuoja greitį ir nuolydį jūsų treniruotės metu. “IFit” interaktyvios technologijos leidžia jums sujungti bėgimo takelį prie kompiuterio ir atsisiųsti iFit.com treniruotes. Pėsčiųjo denio nuolydis siekia 10 proc., O jūs galite sureguliuoti greitį nuo 0 iki 10 mylių per valandą. Patikrinkite savo širdies ritmą, įdėkite pirštais ant juostos sumontuoto impulsų jutiklio. Per kelias sekundes konsolėje bus rodomi jūsų širdies ritmo duomenys.

Kaina

Kadangi jūs negalite pirkti 60 GTS bėgimo takelio iš gamintojo, kaina, kurią mokėsite, priklausys nuo mašinos būklės, amžiaus ir ankstesnio naudojimo. Iš pradžių “Pro-Form 60 GTS” parduota už maždaug 1000 JAV dolerių.

Dalys

Dalys 60 GTS yra lengvai prieinamos. “Pro-Form” yra populiarus treadmill ženklas, o “Icon Health and Fitness” yra toks didelis gamintojas, daugelyje internetinių svetainių ir treniruoklių įrangos parduotuvėse yra “Pro-Form” skraidyklių dalys. Dažniausia dalis, kurią galbūt reikės pakeisti, yra vaikščiojimo diržas.