Pro kultūrizmo treniruočių procedūros

Profesinės kultūrizmo treniruotės yra skirtos pažengusiems kultūristams, turintiems patirties svorio mokymo srityje. Profesionalūs kultūrininkai naudoja pažangius metodus, tuo pačiu mokydami kurti kuo daugiau raumenų. Kai kurie iš jų naudojamų metodų yra lašai, poilsio pertraukos rinkiniai ir ankstyvieji pratimai. Treniruotes reikia atlikti labai intensyviai ir griežtai.

“Pro Bodybuilder” Dexteras Džeksonas padarė didelę sėkmę kultūrizmo stadijoje. Jacksonas laimėjo 12 profesionalių varžybų ir “Olympia” varžybų 2008 metais. Džeksonas treniruojasi penkias dienas per savaitę. Jis atlieka tarp trijų ar keturių rinkimų vienai pratybai tarp aštuonių ir 30 kartų. Jacksonas atlieka tris ar keturis pratimus vienai kūno daliai. Pirmadienį Jacksonas traukia kvadratus. Antradienį apmokyti krūtinė ir kojos. Trečiadienis yra atgaline diena. Ketvirtadienis yra pečių ir kaklo streso diena. Penktadienis yra rankos diena. Jis taip pat treniruoja abs ir daro širdį tris kartus per savaitę.

Phil Heath yra profesionalus kultūristas, kuris sėkmingai dirbo. “Heath” baigė penkių geriausių pasirodymų “Mr. Olympia” apdovanojimą ir laimėjo tris profesionalius konkursus. Heath keičia savo mokymo programą keletą kartų per metus, nes rengia įvairius konkursus. Heath atlieka nuo keturių iki šešių pratybų kūno daliai tarp trijų ir penkių rinkinių ir naudoja rep intervalą nuo penkių iki 20. Jis naudoja griežtą formą visuose pratybose, kad užtikrintų maksimalų raumenų augimą.

Mark Dugdale yra profesionalus kultūristas, kuris savo treniravimo metu naudojasi intensyviais mokymo metodais. Dugdale per dvi tris pratybas kiekvienoje raumenų grupėje atlieka tik kartą per savaitę. Dugdale naudoja poilsio pauzes metodus konkretiems pratimams skatinti raumenų augimą. Poilsio pertraukos metodas yra tada, kai atliekate treniruotės gedimą. Kai sugedusite, paliekate kelias sekundes, o tada pabandykite atlikti dar keletą pakartojimų. “Dugdale” taip pat naudoja “langų gamintojų rinkinius”, kurie yra “drop set” formos. Langų gamintojas nustato, kada jūs užpildote pakartojimus tam tikram naudojimui gedimui. Kai sugedimas pasiekiamas, nuimkite svorį ir toliau vykdykite pakartojimus, kol nepavyks.

Jay Cutler laimėjo keturis “Olympia” titulus ir tris “Arnold Classic” čempionatus. Cutleris naudoja didelės apimties mokymo programą. Didelis tūris reiškia, kad jis naudoja daug rinkinių ir pakartojimų raumenų grupėms. Cutleris atlieka nuo 5 iki 8 pratimus kiekvienoje raumenų grupėje. “Cutler” pratybose jis atlieka nuo trijų iki keturių rinkinių aštuonias iki 15 pasakų. Pirmadienį Cutleris traukia pečius, abs ir tricepsas. Antradienis yra atgalinė diena. Trečiadienis yra poilsio diena. Ketvirtadienis yra krūtinė, bicepsai ir abs dienos. Penktadienis yra keturiasdešimt dienų, o šeštadienį yra hamstrings, veršis ir ab diena.

Dexter Jackson

Phil Heath

Mark Dugdale

Jay Cutler