Purškiamų kucelių mitybos faktai

“Sprinkles Cupcakes” yra kepykla, kurioje yra daugybė kūrybingų skonių derinių. Keletas skonių galima įsigyti kaip “bake-in-house” mišinį. “Sprinkles.com” duomenimis, “Cupcakes” “Luxist Fine Living” tinklalapyje buvo paskelbtas geriausiu “America’s Cupcake”. “One Sprinkles Cupcake” yra daug riebalų ir kalorijų, o ne geras pasirinkimas žmonėms po sveikos mitybos.

Informacijos teikimas

Iš kepyklų parduotuvės ar įsigyto mišinio “Sprinkles” pagamintos cupcakes turi panašias maistines vertybes. Vienas puodelis yra vienas patiekalas, kuriame yra pyragas ir kailis. “Sprinkles cupcakes” mitybinė informacija priklauso nuo didesnio arba mažesnio kiekio, priklausomai nuo skonio.

Kalorijos

Vienas “Sprinkles” kekselis su glaistu yra daug kalorijų ir apie 500 kalorijų viename cupcake. Nepaisant “frosting” iš “make-in-home” mišinio, kalorijos sumažėja iki maždaug 235.

Angliavandeniai

Paprikos keksukai yra daug angliavandenių, kurių vertė yra 62 g viename cupcake. Ši vertė yra 21 proc. USDA rekomenduojamo dienos angliavandenių kiekio asmeniui, kuris gauna 2000 kalorijų dietą. Cukrus sudaro 45 g viso angliavandenių kiekio. Viename cupcake yra apie 1 g pluošto.

Riebalai ir baltymai

Viename “Sprinkles Cupcake” yra apie 27 g viso riebalų. Ši vertė yra maždaug 38 proc. Rekomenduojamos JAV dolerio sumos asmeniui, kuris gauna 2000 kalorijų dietą. Prisotinti riebalai sudaro 16 g bendro riebalų kiekio. Viename cupcake turi 104 mg cholesterolio. Cupcakes yra mažai baltymų su maždaug 6 g viename cupcake.

Vitaminai ir mineralai

Drėkinamieji cupcakes turi daug vitamino A, kalcio ir geležies. Viename cupcake yra maždaug 12 procentų USDA rekomenduojamo dienos kiekio vitamino A ir 6 procentų kalcio asmeniui po 2000 kalorijų dietos. Viename cupcake yra apie 17 proc. Rekomenduojamo dienos kiekio geležies.