Qdoba informacija apie mitybą

“Qdoba” yra greito maisto restoranas, kuriame patiekiami meksikietiško stiliaus virtuvės patiekalai, kuriuose naudojami švieži ingredientai. Restorane tiekiami įvairūs burritos, tacos, salotos ir quesadillas, kuriuos užsakysite savo keliu. Jūs galite pridėti ryžius, pupeles, sūrius, drožles ir salsą pagal savo asmeninį skonį. Žinodami kalorijų, riebalų ir sočiųjų riebalų kiekį savo mėgstamose “Qdoba” kūrybose gali padėti jums padaryti sveikuosius pasirinkimus.

Burritos

“Qdoba” burritos yra vienas iš populiariausių meniu elementų ir prasideda per didelės apimties miltų tortilja. Pasirinkite patiekalą iš ryžių, juodųjų pupelių, pinto pupelių, sūrio, virti ir įvairios salsos. “Queso Burrito” su ryžiais, juodosiomis pupelėmis, grietine, sūriu ir salsa sveria 860 kalorijų, 36 g viso riebalų ir 18 g sočiųjų riebalų. Poblano Pesto Burrito su ryžiais, juodosiomis pupelėmis, grietine, sūriu, salsa ir kepta daržove yra 1320 kalorijų, 50 g viso riebalų ir 22 g sočiųjų riebalų. “Grilled Veggies burrito” su ryžiais, juodosiomis pupelėmis, grietine, sūriu ir salsa yra 820 kalorijų ir 31 g riebalų, iš kurių 12 g yra sočiųjų. Nors didelių burritų pranašumas yra baltymų ir skaidulų kiekis, kurį vartojate, jūs taip pat gausite daug natrio.

Tacos

Užsakydami tacos “Qdoba” galite pasirinkti traškią kukurūzų ar minkštųjų miltų tortilijų. Traškios vištienos Taco su juodosiomis pupelėmis, vištiena, guakamole, kepta daržove ir salsoje yra 290 kalorijų, 16 g riebalų ir 4 g sočiųjų riebalų. “Soft Shredded” jautienos “Taco” su juodosiomis pupelėmis, vištiena, guakamole, kepta daržove ir salsa yra 300 kalorijų, 13 g riebalų ir 5 g sočiųjų riebalų. “Soft Grilled Veggie Taco” su juodosiomis pupelėmis, vištiena, guakamole, kepta daržove ir salsa sveria apie 260 kalorijų, 11 g riebalų ir 4 g sočiųjų riebalų. Turėkite omenyje, kad šie skaičiai yra skirti vienam tako, ir jūs paprastai gaunate tris “taco”, kai užsakote “taco” patiekalą.

Salotos

“Qdoba” siūlo salotas su keptu tortilju apvalkalu arba nuogi be apvalkalo. Salotų apvalkalas jūsų salotoms prideda keletą šimtų kalorijų ir keletą gramų riebalų. “Taco” salotos su lukštais, vištiena, ryžiais, juodosiomis pupelėmis, grietine, sūriu, saldžiavaisio ir krevetės-kalkių padažu yra 1195 kalorijų, 57 g riebalų, 17 g sočiųjų riebalų ir 2150 mg natrio. Naked salotos su jautiena, ryžiais, juodos pupelės, grietine, sūriu, salsa ir be riebalų picante rančiško padažu yra 810 kalorijų, 34 g riebalų, 16 g sočiųjų riebalų ir 2240 mg natrio.

Nachos ir Quesadillas

Nachos ir quesadillas yra įtrauktos į meniu vartotojams, kurie nori valgyti kažką, išskyrus populiarius burrito ir taco variantus. Šie valgiai taip pat yra daug kalorijų ir riebalų. 3-sūrio “Nachos” su jautiena, ryžiais, sūriu, juodosiomis pupelėmis, salotomis, grietine, guakamole ir salsa sveria 1630 kalorijų, 87 g riebalų, 33 g sočiųjų riebalų ir 2810 mg natrio. “Quesadilla” sūrio sudėtyje yra 770 kalorijų, 44 g riebalų ir 26 g sočiųjų riebalų. Vištienos Quesadilla yra 960 kalorijų, 54 g riebalų ir 29 g sočiųjų riebalų.

Drožlės ir drožlės

Traškučiai ir drožlės yra populiarus pagrindinių patiekalų patiekalas. Mažas lukštų kiekis su salsos, lydyto sūrio ir salsos 650 kalorijų, 43 g riebalų ir 16 g sočiųjų riebalų. Didelis likučių kiekis su guakamoliu yra 560 kalorijų, 26 g riebalų ir 5 g sočiųjų riebalų. Galite sumažinti savo kalorijų ir riebalų suvartojimą užsakydami mažus lustai su paprasta salsa 290 kalorijų, 13 g riebalų ir 3 g sočiųjų riebalų.

“Qdoba” pinto pupelėse yra 14 g pluošto viename 6-oz. Aptarnavimas. “Burrito”, “Taco” arba “Quesadilla” pupto pupelių papildymas yra paprastas būdas padidinti maistinę vertę valgant tik 1,5 g papildomų riebalų. Pico de gallo salsa yra geras vitamino A ir vitamino C kiekis 2 oz. Porcija. Pico de gallo pridėjimas prie jūsų maitinimo prideda tik dar 10 kalorijų. “Fajita” daržovės, įskaitant paprikos ir svogūnus, yra svarbus vitamino C šaltinis, suteikiantys jums beveik du trečdalius to, ko jums reikia kiekvieną dieną. Kepta daržovių yra dar viena galimybė, kuri jums siūlo 12 procentų jūsų dienos vitamino A poreikių. Mėsa suteikia daug baltymų, tačiau ją reikia valgyti be grietinės ir sūrio, kad riebalų ir kalorijų kiekis būtų mažesnis. Atviras burritas yra dar vienas geriausias pasirinkimas, nes tortilėja jūsų maistui prideda 520 kalorijų ir 17 g riebalų.

Jūsų geriausias pasirinkimas

Didelio riebalų užpilai ir salotų padažai sudaro didelę dalį riebalų ir kalorijų, kuriuos vartojate “Qdoba”. Užsisakyk savo taco arba burrito be grietinės ir sūrio, kad sumažintumėte riebalų ir kalorijų kiekį. Liz Vaccariello, “Plokščiojo pilvo dietos pocket guide” autorius, rekomenduoja valgyti tik pusę jūsų užsakymo. Pasidalykite savo maistu su draugu arba išsaugokite kitą pusę vėliau. Laikykite lustai ir pamerkite kaip dar vienas paprastas būdas pagerinti jūsų valgio sveikatą.

Apsvarstymai