Raudonųjų cayenne pipirų ir citrinų sulčių nauda

Purškiant raudonąsias cayenne paprikas kepant vištieną, jis suteikia jausmingą, aštrų smūgį. Citrinų gaivumo citrinų sulčių išspaudimas į lašišos filė. Tiek “Cayenne” pipirai, tiek citrinų sultys suteikia išskirtinį skonį ir mitybos pranašumus, tačiau būkite atsargūs, kad vartojate dietą, pabrėždami, kad šios dvi sudedamosios dalys yra pagrindinės. Labai ribojančios dietos, kartais vadinamos “valymo” ar “detoksikuojančiais” mitybos planais, dar neturėjo ilgalaikio ar trumpalaikio poveikio, galinčio pagrįsti galimą neigiamą šalutinį poveikį.

Svorio metimas

Pasak sveikatos sekretorės Tara Parker-Pope “The New York Times”, raudonųjų kanojų pipirai gali tapti apetito slopinančiuja tarp aštraus maisto aistruolių ir žmonių, kuriems netrūksta aštraus maisto produktų. To efektas yra šiek tiek stipresnis tarp žmonių, kurie neturi Tačiau paprastai vartoja aštrus maistą. Vartojimas raudonųjų kajenų paprikos taip pat gali paskatinti metabolizmą ir paskatinti kūną deginti papildomas kalorijas. Remiantis Amerikos vėžio tyrimų instituto duomenimis, citrinos sultys gali padėti sumažinti svorį, stimuliuojant virškinimo fermentus ir gerinant virškinimą. Jo rūgščios savybės gali padėti reguliuoti cukraus kiekį kraujyje, todėl po vartojimo mažiau tikėtina, kad reikės daugiau maisto. Citrinų sulčių pridėjimas prie maisto gali papildyti skonį be papildomų kalorijų.

Kova su liga

Remiantis “Cedars-Sinai” medicinos centro duomenimis, 2006 m. Tyrime nustatyta, kad kapsaicinas raudonųjų cayenne paprikose neleidžia vėžio ląstelėms augti prostatoje. Pasak Medillo pranešimų, kapsaicinas taip pat padeda sinusinėms infekcijoms, sumažina uždegimą ir siūlo skrandžio susilpnėjimą. Remiantis “ABC News”, 2004 m. Tyrime buvo įrodyta, kad citrinų sultys veiksmingai sumažina žmogaus imunodeficito viruso, ŽIV, buvimą laboratorijos induose.

Kiti privalumai

Pasak Merilendo universiteto medicinos centro, aštraus skonio kajenų paprikos gaminamas iš kapsaicino, kuris taip pat turi skausmą malšinančių savybių. Du šaukštai Citrinų sulčių yra 11 mg vitamino C.

Atsargiai

Kai kurie riboto mitybos planai skatina raudonųjų kanjoninių paprikų ir citrinų sulčių vartojimą, kad padėtų detoksikacijai, valymui ir svorio mažinimui. Nors citrinų sultys ir raudonųjų kajenų pipirų dietos sukaupė šiek tiek kulto, “The New York Times” teigimu, mitybos specialistai įspėja, kad ilgą laiką vartojimas kalorijose labai sumažės. Tai gali sukelti badą, svaigulį ir kitas problemas. Kai kurie dietai gali pastebėti, kad greitai suvartojus svorį, prarastą geriant citrinų sultis ir kojenų mišinius, dieta pasibaigs. Blogesnis būdas mėgautis citrinų sulčių ir raudonųjų kapierninių pipirų vartojimo nauda būtų įtraukti šiuos ingredientus į jūsų įprastą dietą saikingai.