Šaklių liucernos naudoja

“Shaklee”, tarptautinė papildų kompanija, siūlo mitybinius produktus, skirtus jūsų maistinių medžiagų suvartojimui padidinti ir sveikatai gerinti. Kompanijos “Alfalfa Complex” yra augalinis priedas, kurio pagrindinė sudedamoji dalis yra liucerna. Galite jį pasiimti kapsulės formoje arba gerti kaip arbatą, kad suvartotumėte kalcio ir fosforo. Pasitarkite su savo gydytoju prieš pridėdami Šakleio alfalfa kompleksą į savo kasdienę veiklą.

Apie Shaklee Alfalfa

Žmonės paprastai valgyti liucerną kaip daigą. “Shaklee” liucernos komplekso sudėtyje yra miltelių formos liucernos, taip pat dikalcio fosfatas, maltodekstrinas, trikalcio fosfatas, fruktozė ir ryklės aliejus. Nurodymai nurodo, kad vartoti po 10 tablečių per dieną, kurioje yra 15 kalorijų, 2 gramai angliavandenių ir 10 miligramų natrio. Priedas taip pat yra kalcio ir fosforo šaltinis, atitinkamai atitinkantis 30 proc. Ir 20 proc. Dienos vertės per 10 tablečių dozę.

Kaulų sveikata

Kaip kalcio ir fosforo šaltinis, “Shaklee” alfalfa kompleksas tinka jūsų kaulams. Pagal Jungtinių Valstijų maisto papildų biurą daugumai žmonių Jungtinėse Amerikos Valstijose sunku gauti reikalingą kalcią iš valgio, kurį jie valgo, o papildai gali padėti suvartoti ir pagerinti kaulų sveikatą. Fosforas taip pat svarbus kaulų sveikatai, tačiau daugeliui žmonių sunku laiku patenkinti jų kasdienius poreikius, sako Linus Pauling institutas.

Gerai tavo širdžiai

“Shaklee” nepateikia jokio teiginio apie sveikatingumą dėl jo lukšteno papildo, tačiau lucerio lapai, pagrindinis papildo komponentas, gali padėti širdies sveikatai, nes padeda sumažinti cholesterolio kiekį kraujyje. Remiantis “Memorial Sloan Kettering” vėžio centru, saponinai, kurių rūšies fitocheminiai yra liucernos lapuose, gali prisijungti prie cholesterolio jūsų virškinamojo trakto ir ištraukti iš savo kūno, o tai padeda sumažinti jūsų skaičių. Tačiau didžioji dalis liucerne esančių saponinų tyrimų atsiranda iš mėgintuvėlių tyrimų ir klinikiniai tyrimai yra būtini, kad būtų galima pagrįsti bet kokią naudą.

Saugos rūpesčiai

Alfalfa papildai nėra saugūs visiems, todėl neturėtumėte jų vartoti, jei esate kraujo skiediklyje Coumadin dėl jų didelio vitamino K kiekio. Taip pat susirūpinimą kelia tai, kad kartu su gimstamumo kontrolės tabletėmis, kuriose yra estrogeno, lucerna gali sumažinti jų veiksmingumą, nes liucernai yra fitoestrogeno šaltinis. Prieš pradėdami vartoti vaistą, pasitarkite su gydytoju ar vaistininku apie galimą sąveiką su vaistiniais preparatais.