Sezamo aliejus ir kokosų aliejus, kad atgaivintų jūsų odą

Atnaujinti odą natūraliais produktais – tai ekonomiškas būdas rūpintis savo kūnu iš namų. Aliejai, tokie kaip kokosai ir sezamas, suteikia odai vitaminus ir palaiko hidrataciją. Tai gali sumažinti raukšlių atsiradimą, sumažinti spuogus ir pagerinti bendrą veido spalvą. Prieš pasirenkant, kokią alyvą norite naudoti odos atjauninimui, reikia suprasti, kas kiekviena iš jų daro. Jūs galite įsigyti kokoso aliejaus ir sezamo aliejaus iš daugelio natūralių maisto produktų parduotuvių, vitaminų parduotuvių ir gamtos grožio prekių parduotuvių.

Kokosų aliejus

Kokosų aliejus, pagamintas iš subrendęs kokosų mėsos, parduodamas maisto gaminimo ir odos priežiūros reikmėms. Paprastai jis yra kubilas arba bloko formos ir yra pusiau kietas, kai kambario temperatūroje. Kai į odą įpilkite kokosų aliejaus, jūsų kūno šiluma išsilydo pusiau kietą į skysčio, kuris lengvai valo. Jis atpalaiduoja sausą, niežtinį pleistrą, mažina raukšlių sunkumą ir padeda skatinti minkštą, hidratuotą odą. Be to, tai suteikia barjerą tarp jūsų odos paviršiaus ir atšiaurių vėjų bei kitų natūralių elementų.

Sezamų aliejus

Sezamų aliejus, gautas iš sezamų sėklų, yra augalinis aliejus, kuris yra lengvai prieinamas kulinarijos ar grožio tikslais. Jis yra daug mineralinių medžiagų ir vitamino E ir turi antibakterinių savybių, kurios gali kovoti su dėmių vystymu. Be to, sezamo aliejus suteikia daug drėgmės jūsų odai ir padeda išvengti drėgmės praradimo. Kaip ir kokosų aliejus, sezamo aliejus apsaugo jūsų odą nuo atšiaurių natūralių elementų, tokių kaip vėjas.

Apsvarstymai

Daugeliu atvejų sezamo aliejus geriau atjaunina odą, nes jame yra daugiau naudingų vitaminų ir mineralinių medžiagų jūsų odai. Sezamų aliejus ilgiau tinka jūsų odai sugerti ir užtikrina ilgalaikę apsaugą nuo drėgmės praradimo. Jos antibakterinės savybės tampa labiau pageidautinos tiems, kurie turi odą, linkusią į spuogus, nes tai padeda užkirsti kelią bakterijoms prieš dėmių atsiradimą. Tačiau, jei neturite odos, kuriai būdinga spuogai, kokosų aliejus gali suteikti pageidaujamą drėkinimą ir atjauninimo poveikį. Jūsų dermatologas gali rekomenduoti, kokia alyva yra geriausia jūsų odos tipui, jei nesate tikri.

Įspėjimas

Nei kokosų aliejus, nei sezamų aliejus nebus naudojami kaip apsaugos nuo saulės ar apsauga nuo ultravioletinių spindulių. Pasitarkite su savo dermatologu ar sveikatos priežiūros specialistu, norėdami įsitikinti, kad prieš pradėdami vartoti aliejus nėra aliejus.