Skrandis randasi nėštumo metu

Nėštumas sukelia daug pokyčių jūsų organizme, įskaitant jūsų apetitą. Taip yra todėl, kad augantis vaikas jūsų viduje turi savo kalorijų poreikius. Gilus skrandis yra nemalonus ir nepatogus, ypač jei nenorite apetitą svyravimų. Laimei, yra nemažai būdų, kaip nugramzdinti skrandžio skausmą nėštumo metu.

Priežastys

Skrandis šaukiasi, kai skrandis ir plonosios žarnos sienelės išspaudžiasi, kad suspaustų dujas, skysčius ir maisto per virškinimo sistemą. Šis jausmas padidėja, kai skrandis tuščias keletą valandų. Nėštumas padidina jūsų apetitą, nes didėjantis jūsų vaikas reikalauja daugiau mitybos, maitinimo ir, atsižvelgiant į “BabyCenter” svetainę, apie 300 papildomų kalorijų, negu jūs kasdien naudojamasi, todėl dažniau kyla skrandžio šaknys. Nėštumas taip pat sukelia jūsų hormonų svyravimą ir padidina jūsų medžiagų apykaitą, kuris dažnai palieka jus alkaną ir skrandžio skausmą.

Gydymas

Kiekvieną dieną valgykite maždaug penkis užkandžius ir mažus patiekalus, kad sumažintumėte alkio skausmą ir neužpildytumėte pilvo. Pasirinkite maisto produktus, kurie yra maistingi ir užpildyti jus. Pvz., Sveiko grūdų maisto produktai ir mažai riebūs pieno produktai tenkins jūsų raumenų skrandį, tuo pačiu užtikrinant, kad jūsų kūnas ir jūsų augantis kūdikis būtų maitinami. Vartokite valgį, kuriam reikia laiko valgyti, pavyzdžiui, obuolių ar didžiųjų salotų, kad suteiktumėte kūnui galimybę susipažinti su užuominomis.

Patarimai

Visada su savimi visada aprūpinkite maistingais užkandžiais, kad galėtumėte patenkinti savo augimo skrandį šiek tiek sveiku, o ne penimos greito maisto ar užkandžių. Pavyzdžiui, uždėkite nedidelį plastikinį maišelį su taku, migdolus ar keletą granolių juostų jūsų rankinėje. Leisk sau leisti savo mėgstamiausią gydymą, kai kada, taigi kitais laikais mažiau viliojanti užkandinti nesveiką maistą.

Apsvarstymai

Pasitarkite su savo gydytoju, jei esate susirūpinęs dėl padidėjusio apetito ar pilvo skausmo. Nors tai yra įprastas atsakas į nėštumą, gydytojas gali padėti išvengti bet kokių kitų sveikatos būklių ir stebėti jūsų svorio padidėjimą. Nenaudokite savo svaiguliuoto skrandžio kaip pasisekimo valgyti viską, ko norite. Nesveikos ir riebios maistinės medžiagos nepalieka jūsų patenkintos ir trūksta mitybos jums ir jūsų augančiam kūdikiui.