Stiprus mokymas platiems imtuvams

Stiprybė sporto salėje nebūtinai reiškia įgūdžius futbolo aikštėje. Nors jūs galite sugebėti nuspausti 300 svarų sterlingų, jis turi judrumą, koordinavimą ir viso kūno galios, kad galėtų naudoti tą pačią jėgą, važiuodamas su rutuliu. Dėl šios priežasties sportininkai, pavyzdžiui, platus imtuvai, turi sutelkti dėmesį į savo kūnų mokymą greitai, galingai ir tiksliai reaguoti į žaidimo scenarijus, naudodamiesi funkciniais judesiais.

Stiprumas greičiui

Norint pagreitinti liniją arba vykdyti krypties pokyčius maršruto atkūrimo metu, platus imtuvai turi turėti greitas kojas ir stiprias kojas. Šokdynėlis, kopėčios su aukštais keliais ir šoninis pūslelių pjovimas padidins pėdos greitį ir koordinavimą. Padarykite juos kaip grandines su dideliu pasikartojimu ir trumpu poilsiu. Kad kiekvienas žingsnis būtų kuo geriau išnaudotas, imtuvas taip pat turi pastatyti jo gluteus raumenų, keturkampių, dvigalistės kojos ir veršelių stiprumą. Norėdami sukurti žemesnę kūno jėgą ir ištvermę, atlikite tris ar keturis pratybų komplektus, tokius kaip tramplinas atgal, prigludusios sruogos ir liemenes. Padarykite po 10 pakartojimų kiekvieną kartą.

Jėga ir balansas

Platus imtuvai taip pat turi būti stiprūs, kad sugadintų prekes, užblokuotų arba išstumtų prekes dėl apyvartos. Šios žaidimo savybės reikalauja viršutinio kūno stiprumo ir viso kūno stabilumo. Priėmėjai gali sustiprinti viršutines kūno dalis pečių presais, pečiais, eilėmis ir stumiamaisiais. Jie taip pat turėtų įtraukti balanso mokymą, kai tik įmanoma, stovint ant vienos kojos, atliekant sudėtinius judesius, tokius kaip virš galvos pritūpimai ar prekybiniai daiktai, tokie kaip stendiniai presai stovinčioms kabelių krūtinės spaudoms. Veiksminga gręžimo priemonė, skirta geresnei pusiausvyrai tarp kovos su rutuliu, reiškia, kad su partneriu išmesti sunkų medicinos rutulį.

Sprogstamoji galia

Mokydamiesi, platus imtuvai turėtų derinti greitį ir jėgą sukurti sprogią jėgą, kuri didina jų gebėjimą pagreitinti, keisti kryptį ir, svarbiausia, judėti ir šokti bet kuria kryptimi, kad sugautų kamuolį. Klasikiniai galios kėlimo pratimai, tokie kaip “švarus” ir “švarus” bei padangų slinkimas, sukurs sprogstamą galią per visą kūną. Atlikite nuo keturių iki penkių rinkinių, keturių iki šešių pakartojimų rinkinyje. Taip pat yra veiksmingos kūno svorio plyometrijos, tokios kaip dėžės šuoliai, priekiniai ir atgaliniai šuoliai, burpės, klapų išsišakojimai, šoninės ribos ir šoniniai apyniai. Padarykite juos kaip grandines ir dėvėkite svorio liemenę, kad galėtumėte papildomai išbandyti.

Orientacija ir sauga

Daugelis iš šių pratimų labai sustiprina sąnarius, tokius kaip kelio ir kulkšnių. Jei juos naudojate per daug svorio arba per daug dažnai juos naudojate, galite rimtai sužeisti save. Jei mokate savarankiškai arba ne sezono metu, apsvarstykite galimybę dirbti su asmeniniu treneriu, kuris gali duoti nurodymus ir rekomendacijas atsižvelgdamas į jūsų individualius poreikius, taip pat į jūsų vystymosi istoriją ir sužeidimus. Kiekvieną kartą, kai traukiate, ypač su sprogstamaisiais pratimais, naudokite patogų svorio lygį ir suplanuokite savo tvarką, kad palaipsniui padidintumėte pasipriešinimą, kad nesusižeistumėte.