Syntha 6 prieš raumenis

“Syntha-6” turi baltymų, angliavandenių ir riebalų, kad skatintų atsigavimą ir raumenų augimą. Raumenų Pienas, kitas baltymų priedas, turi tas pačias sudedamąsias dalis, bet skirtingu santykiu. Kiekvieno produkto naudingumas priklauso ne tik nuo to, kur jie patenka į jūsų mitybą ir mokymo programą, bet ir tada, kai juos vartojate. Pasitarkite su sveikatos priežiūros specialistu prieš naudodami bet kokį dietinį priedą.

“BSN” Syntha-6 turi 200 kalorijų vienai porcijai. Jame yra 6 g riebalų, 14 g angliavandenių ir 22 g baltymų. Baltymai yra išrūgų baltymų koncentrato, išrūgų baltymų izoliato, kalcio kazeinato, mielės kazeino, pieno baltymų izoliato ir kiaušinių albumino mišinys. “Syntha-6” riebaluose daugiausia yra saulėgrąžų aliejus ir vidutinės grandinės trigliceridai, kurie yra sveiki riebalai. Angliavandeniai yra lengvai virškinami mono ir di-gliceridai, kurie yra labai paprastas cukrus.

Raumenų pienas, pagamintas “Cytosport”, yra 300 kalorijų vienai porcijai. Jame yra 12 g riebalų, 16 g angliavandenių ir 32 g baltymų. Šis baltymas yra kalcio ir natrio kazeinato mišinys, pieno baltymų izoliatas, išrūgų baltymų izoliatas, išrūgų baltymų koncentratas, išrūgų peptidai ir laktoferinas. Riebalai raumeningame piene daugiausia yra iš vidutinės grandinės trigliceridų, bet ir iš saulėgrąžų ir rapsų aliejų. Angliavandeniai yra iš maltodekstrino ir fruktozės. Maltodekstrinas yra greitai virškinamas cukrus, o fruktozė – lėtai virškinamasis cukrus.

Syntha-6 baltymas yra gerai suapvalintas baltymas, tinkamas naudoti bet kuriuo paros metu. “Syntha-6” yra daug mažiau riebalų nei raumenų pienas, o visa tai naudinga ir sveiki. “Syntha-6” angliavandeniai yra labai greitai virškinami, todėl jie idealiai tinka vartoti po treniruotės. Faktas, kad cukrus yra taip greitai perdirbamas, “Syntha-6” yra ilgalaikio energijos pasirinkimas, kuris yra mažiau nei idealus pasirinkimas. Tai gali būti atliekama, vartojant papildomus, lėtai virškinamus angliavandenius, tokius kaip braškės ar mėlynės.

Riebalinio pieno baltymai yra lėtai virškinamas daugiausia pieno baltymų mišinys. Tai suteiks jums lėtą aminorūgščių išsiskyrimą, baltymų statybinius blokus. Riebalai raumeningame piene padidina rapsų aliejų, kuris nėra toks sveikas kaip Syntha-6 riebalai ir daugiausia natūraliai prisotintas. Riebalinio pieno angliavandeniai virškinami daug lėčiau nei Syntha-6. Dėl didesnio riebalų kiekio ir lėtai perdirbant angliavandenius, raumenų pienas yra daug mažiau tinkamas mitybai po treniruotės ir daug daugiau tinka ilgai išliekančiai energijai ir amino rūgštims gaminti visą dieną.

Syntha-6

Raumenų pienas

“Syntha-6” privalumai ir ribos

Raumenų pieno privalumai ir ribos