Taro burbuliukų arbatos mityba

Taro yra šaknis, naudojamas įvairiems maisto produktams ir gėrimams, pavyzdžiui, bobai ar burbuliams, arbatui. “Boba” arbata yra šaltas gėrimas iš arbatos, kuriame taip pat yra tapijokų perlų, kurie yra kramtomi nuosekliai. Taro burbuliukų arbata yra didelė kalorijų, riebalų ir angliavandenių, todėl gali būti netinkamas gėrimas pasirinkus dietą. Įvairiuose restoranuose gali būti naudojami įvairūs receptai, todėl patikrinkite vietinius mitybos faktus, jei yra.

Kiekviena 18-ounce patiekalas taro boba arbata suteikia 484 kalorijas. Šis kalorijų kiekis sudaro daugiau kaip 24 procentus dienos rekomenduojamos kalorijų kiekio, pagrįsto 2000 kalorijų dieta. Jei esate dietuojamas, taro boba arbata gali būti geriausias pasirinkimas svorio netekimui, nes tai užtruks beveik valandą be stacionarios vaivorykštės arba daugiau nei dvi valandos sunkiosios atletikos, kad sudegintų 484 kalorijas.

Taro boba arbata yra daug riebalų, o tai yra viena iš priežasčių, dėl kurios kalorijų yra daug. Kiekviena 18-ounce patiekalas taro boba arbata suteikia 23 g riebalų, su 19 g sočiųjų riebalų. Pasak Amerikos širdies asociacijos, kiekvieną dieną turėtumėte sunaudoti 50-70 g viso riebalų ir ne daugiau kaip 16 g sočiųjų riebalų, kad sumažintumėte širdies ligų riziką. 18-os uncijos patiekalo taro bobos arbatoje yra tik 1 g riebalų, mažesnių už 3 šaukštus žemės riešutų sviesto.

Taro boba arbata yra gausus angliavandenių šaltinis, nes kiekvienas 18-ojo uncijos patiekalas suteikia 68 g angliavandenių. Dauguma taro boba arbatos angliavandenių yra pagaminti iš cukraus, o 18 porcijų – 62 g cukraus, kuris yra beveik 4,5 karto didesnis nei 1/2 puodelio ledų. Harvardo medicinos mokykla teigia, kad gėrimai, kurių sudėtyje yra daug cukraus, gali paskatinti nutukimą, nes skystas konsistencija nesukelia sotumo lygio tokiu pačiu būdu, kaip ir didelis kalorijų kiekis.

Taro boba arbata yra mažai baltymų, kiekvienoje 18-uncijų gėrimo servetėje yra tik 6 g baltymų. Baltymai yra gyvybiškai svarbi maistinė medžiaga, kurią jūsų kūnas naudoja ląstelėms, audiniams ir hormonams gaminti. Taro boba arbata yra neefektyvus būdas padidinti baltymų kiekį jūsų mityboje, nes viename kiaušinyje, kuriame yra tik 70 kalorijų, 18 uncijų yra toks pats baltymų kiekis.

Kalorijų turinys

Riebalų kiekis

Angliavandenių turinys

Baltymų turinys