Teflinių grūdų maistinė vertė

Tefe grūdis yra Etiopijos žolės sėkla. Žalias, neperdirbtas grūdis eina į keptas prekes, kad pridėtumėte tekstūrą, skonį ir mitybą tokiu pačiu būdu, kad galėtumėte pridėti riešutų savo pyragas. Mills taip pat išdžiovina miltus, kad supjaustytų sriubas ir subrandintus riebalus, arba virti kaip kaušas. Viena puodelio žaliavinio tefo sudėtyje yra daug vitaminų ir kelių pagrindinių mineralų. Grūdams taip pat yra daug amino rūgščių.

Vitaminai

Viena puodelio nevirtos teff suteikia penkių B komplekso vitaminų. Ji turi 47 proc. Rekomenduojamos dienos dozės – RDI – B-6, 50 proc. Tiamino, 31 proc. Riboflavino, 32 proc. – niacino ir 18 proc. – pantoteno rūgščiai. B grupės vitaminai palengvina medžiagų apykaitą, todėl jūsų organizmas pertraukia maisto produktus į energiją. Be to, porcijoje yra 1 procentas RDI vitamino E, antioksidantas, kuris apsaugo jūsų ląsteles nuo ligų sukeliamų molekulių, vadinamų laisvųjų radikalų. Vitaminas A, kitas antioksidantas, taip pat yra 1 puodelio teff, tačiau jo kiekis yra nereikšmingas. Grūdai siūlo 5 procentus rekomenduojamos paros dozės vitamino K, maistinės medžiagos, kuri leidžia kraujui suardyti, kai pjausite save. Procentai yra pagrįsti 2 000 kalorijų dieta.

Mineralai

Mineralai atlieka skirtingus vaidmenis, kad jūsų kūnas būtų sveikas. Manganas, mineralas su didžiausiu RDI už 1 puodelį neapdoroto tefo (892 proc.), Palaiko kaulų, audinių ir lytinių hormonų gamybą. Grūduje taip pat yra 35 proc. Rekomenduojamos paros dozės kalcio, 82 proc geležies, 89 proc magnio, 83 proc fosforo, 18 proc kalio, 1 proc natrio, 47 proc cinko, 78 proc vario ir 12 Procentas seleno.

Amino rūgštys

Jūsų kūnas kaupia aminorūgščių grandines, kad sukurtų naujus baltymus – medžiagas, kurios patenka į kiekvienos kūno dalies sudėtį. Aminorūgščių kiekis 1 puodelio žaliavinio tefo yra pakankamas, kad pagamintų 51 proc. Rekomenduojamos paros dozės baltymams.

Pluoštas ir riebalai

Mitybos skaidulos yra angliavandenių tipas, kurio organizmas negali suskaidyti į energiją. Žolelių pašarai praeina per jūsų virškinimo sistemą nesuvirškę. Pluoštas yra būtinas, kad išsiplėstų skrandį iš žarnyno. Augalinė medžiaga taip pat padeda palaikyti cholesterolio ir cukraus kiekį kraujyje normaliomis sąlygomis. Pluoštas, pagamintas iš 1 puodelio nevirtos teff, sudaro 62 proc. Rekomenduojamos dienos maistingosios medžiagos kiekio. Be to, omega-3 riebiosios rūgštys, kurios prisideda prie sveikos širdies, yra tarp TEFF esančių riebalų. Iš viso žaliaviniams grūdams yra 7% RDI riebalų.