Vaikams skirtų dietinių tablečių pavojus

Kai kurios dietos tablečių buteliukai suteikia didelių pažadų, pavyzdžiui, “Prarasti 10 svarų per dvi dienas!” Ir “ploni, nenaudodami!” Jei kas nors darys jus mokykloje dėl antsvorio, gali kilti pagunda bandyti vartoti tabletes, kad padėtumėte kuo greičiau prarasti svorį. Tačiau dauguma dietinių tablečių gerai neveikia patys, nes fizinis krūvis ir sveikas maistas yra svarbios svorio dalies. Be to, dietos tabletės gali būti kenksmingos vaikų augantiems kūnams.

Labai mažai dietos tablečių turi patvirtinimą naudoti vaikams. Orlistatas, pavadintas “Orlistat”, kuris padeda užblokuoti riebalų kiekį, kurį sugeria jūsų pilvas, patvirtina vaikus, kuriems ne mažiau kaip 12 metų. Išskyrus tą, nėra jokių receptinių svorio netekimo tablečių, skirtų asmenims iki 16 metų. Tačiau nuo 2011 m. Tyrimai rodo, kad nutukusiems vaikams, sergantiems diabetu, gali būti blogai sumažintas svoris, jei jie vartoja receptinius vaistus nuo diabeto, vadinamus metforminu.

Kaip vaikas, jūsų kūnas yra mažesnis ir jautresnis daugeliui recepto svorio netekimo vaistų, nei suaugusieji. Taip pat kai kurie svorio netekimo vaistiniai preparatai neleidžia jūsų organizmui riebalų vartoti iš maisto produktų, o tai gali užkirsti kelią tam, kad galėtumėte įsisavinti kai kuriuos vitaminus, kurie padeda jums tinkamai augti vaikystėje, atsižvelgiant į mano antsvorio vaiko svetainę. Kita problema yra tai, kad ilgą laiką turėtumėte vartoti receptinių dietinių tablečių, kad neatsiliktų nuo rezultatų, o mokslininkai nežinotų, ar šie vaistai galiausiai gali pakenkti jūsų organizmui.

Dauguma dietos tablečių, kurias galite rasti parduotuvėje, nėra skirtos vaikams iki 18 metų amžiaus. Net “natūralūs” tablečių tipai gali sukelti šalutinį poveikį, pvz., Dujų, viduriavimo, greitą širdies ritmą ar dar rimtesnes širdies ligas. Šie simptomai gali pasireikšti net ir suaugusiems organizmams, tačiau gali būti labiau pavojingi, kai jūsų organizmas vis dar auga. Be to, kadangi parduotuvėje pasirodžiusios tabletės nėra gerai ištirtos, jos gali padėti jums neprarasti svorio, net jei jie teigia, kad tai bus.

Jei turite klausimų apie savo dabartinį svorį, pakalbėkite su savo tėvais ir savo gydytoju. Jūsų gydytojas gali atlikti specialius tyrimus, kad įsitikintumėte, jog jūs tinkamai augate, o ne per daug svorio. Jei ji manys, kad jūsų kūnas turi per daug svorio, ji gali rekomenduoti išlaikyti savo dabartinį svorį, net jei jūs gaunate aukštesnę reikšmę. Jei jau esate išgyvenęs didelį augimo spurpą, ji gali rekomenduoti pabandyti prarasti šiek tiek svorio sveikesniais įpročiais, pvz., Kasdien užsiimti pratimų valandomis, nugrunti negerius maisto produktus ir valgyti daugiau vaisių ir daržovių.

Galimi nurodymai

Rizika

Įspėjimas apie pernelyg didelio skaičiaus tabletes

Sveikesnis pasirinkimas