Viešosios žvejybos piramidės Takoma, Vašingtonas

Po Puget Sound gausu poilsio galimybių, nuo pėsčiųjų ir dviračių palei pakrantę iki plaukimo ir žvejybos vandenyje. Tacoma vietovėje galite žvejoti iš vieno iš keleto viešojo prieigos taškų ir prieplaukų, įskaitant giliavandenių žuvų žvejybą netoliese esančiuose ežeruose.

Viešosios prieplaukos

Žuvys bet kuriuo metų laiku bet kuriuo paros metu iš “Les Davis” žvejybos prieplaukos, prasidedančios įlankoje. Lietingų mėnesių laikotarpiu prieglaudos padengia dangą, o iškylų ​​staliukai – ideali vieta užlipimo vasaros vakarėliams. Kitas plaukiojantieji žvejybos atplaukos yra “Boathouse” Point Defiance parke, kasdien kiekvieną dieną nuo saulėtekio iki saulėlydžio. Žuvies valymo stotys yra tiek Tacoma viešose prieplaukose.

Marinos

Vakarų Takomos pakrantėse “Narrows Marina” yra prieplaukos ir paleidimas tiems, kurie siekia viešos galimybės žvejoti laivu. Žūklėliams gali būti naudojamas masalas ir prekių parduotuvė bei kuro dokas. Šeši mylios į šiaurę nuo Narrows Marina, “Point Defiance Marina” bus dar viena įdomi žvejų vieta. Galima rasti pramoginių parduotuvių ir svečių laivų stovyklavietes. “Foss Harbour Marina”, esanti Tacoma miesto centre, yra viena iš patogesnių vietos žvejų pramonei.

Ežero žvejyba

Netoliese esančiame Leikvudo miestelyje, kuris tęsiasi į pietus nuo Tacomos, plaukiojanti valtis ir žvejybos prieplaukos yra prieinamos visuomenei. “American Lake” Harry Todd bendruomenės parke yra žvejybos jūra ir plaukimo paplūdimys. Netoli Pine ir 84-osios gatvių sankirtos “Wards Lake Park” taip pat yra žvejybos įlankos, taip pat takai ir iškylos vietos.

Licencijavimas

Visi Vašingtone vyresni nei 15 metų žvejai privalo turėti galiojančias žvejybos licencijas, išduotas Vašingtono žuvies ir laukinės faunos ir floros departamento (WDFW). Soliarizuotų, gėlųjų vandenų ir vėžiagyvių licencijas galima įsigyti vienos dienos, kelių dienų ar per metus. Nuolaidos skiriamos valstybės gyventojams, jaunimui, kariniams nariams ir senjorams.

Žvejybos reikmenys

Jei viešosios prieplaukos nesuteikia jums didelių laimėjimų, eikite atviroje jūroje. Apie “Tacoma” yra daug žvejų chartijų. “Captain Jerry’s Charters” susitinka su žvejams Foss Harbor Marina su 28 pėdų kreiseriniu, kuris talpina šešis keleivius. Šiose ekskursijose žvejybininkai gaudo daugiausia lašišų ir dugninių žuvų. Bet kokia žvejybos kompanijos kompanija, kuria verta druskos, taip pat suteiks įrangą tiems, kurie tikisi išbandyti savo rankas, krevečių ar krabų, kai sezonas prasideda.